Apartamenty na drzewach Baumraum

Apartamenty na drzewach Baumraum w Niemczech

Baumraum Tree House Part II to niesamowite apartamenty położone na drzewach.  Jeśli chodzi o domki na drzewie, w których nawet największy mieszczuch  czułby się jak u siebie, nic nie pobije konstrukcji Baumraum w Niemczech.

Twórca zbudował ten domek apartament na drzewie w World of Living, parku należącym do firmy, w pobliżu francuskiego miasta Strasburg.  Twórca produkuje domy jednorodzinne, które są tam prezentowane. 

apartments in trees

Apartamenty są tak zaprojektowane aby mieszkając wśród drzew poczuć się jak we własnym apartamencie. Domki nadal mają nowoczesny styl i elegancki komfort małego apartamentu z prefabrykatów.

Świetliki, zakrzywione okna, drewno, aluminiowe okładziny, balustrady, odpowiednie zabudowania i platformy dają niezwykłe wrażenie, są niezwykle inne od tego rodzaju domków na drzewie, które twój ojciec z trudem stawiał na podwórku, gdy byłeś dzieckiem.

W małym prywatnym ogrodzie w Münster obiekt ten unosi się nad płaskim basenem otoczonym wysokimi bambusowymi palami. Odwiedzający docierają do schodów prowadzących po 3 schodkach z kamienia naturalnego między liliami wodnymi. Daje to niesamowite odczucia. 

Elementy mające kontakt z basenem pokryte są blachą cynkową, a pod nią znajdują się  elementy z drewna tatajuba. Konstrukcja opiera się na ośmiu asymetrycznie ułożonych palach. Duże zakrzywione szkło na szczytach i wąskie okna po bokach rozjaśniają wnętrze i nadają kabinie jasny i przejrzysty wygląd.

Wewnątrz goście mogą dostrzec duże zakrzywione okna dachowe. Szuflady pod ławą do siedzenia wystarczającą przestrzeń do magazynowania. Ściany, podłoga i meble wykonane są z jesionu o białym przeszkleniu. Drewno doskonale podkreśla jasny i minimalistyczny charakter wnętrza apartamentu na drzewie. 

Taras wykonany z drewna tatajuba opiera się na czterech palach ze stali nierdzewnej i jest na tyle duży, że można się na nim wygodnie zrelaksować. Wystarczy kilka kroków i jesteśmy w kabinie apartamentu. 

Ten ambitny projekt apartamentu – kabiny jest jedną z atrakcji parku i podkreśla innowacyjną orientację Firmy. Domek na drzewie został zaprojektowany i wyprodukowany przez młodych uczniów Weberhaus we współpracy z innymi partnerami.

Inne zdjęcia wskazujące na niezwykłość apartamentu w drzewach:

Piękna architektura obiektu

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na:

www.world-of-living.de

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.